Vanaf dinsdag 2 februari tot en met zaterdag 6 februari is de meedoe-lesweek bij sv IVO. Alle turn(st)ers en train(st)ers van sv IVO nodigen ouders, broertjes, zusjes, nichtjes, neefjes, vriendjes en vriendinnetjes uit om de les mee te doen. Iedereen is welkom tijdens de meedoe-les!

Tijdens de meedoe-lesweek zijn de trainingen aangepast en geven wij u de mogelijkheid om een keer gezellig mee te doen. Trek iets sportiefs aan en kom volgende week mee naar de gymzaal voor een gezellige en leuke les met zijn alle!!

De meedoe-les voor de recreatie is tijdens hun gewone trainingstijden. En de meedoe-les voor de selectie is op vrijdag 5 februari van 16:30 tot 17:30 uur. Ook de meiden die pas om 17:00 uur trainen zijn al om 16:30 van harte welkom.

Papa’s en mama’s wij hopen u alle in de gymzaal te zien. Tot volgende week!